.:: Hogwarts ::.

Academy for magic

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Списък на темите + информация

Go down 
АвторСъобщение
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Списък на темите + информация   Пон Юли 28, 2008 8:21 am

Последната промяна е направена от mo.rka на Пет Авг 29, 2008 4:47 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Списък на темите + информация   Пон Авг 25, 2008 3:06 am

Това са нещо като правила на раздела,за да не стават мацаници.

1.Не се карайте излишно.Ясно е,че всеки има различни вкусове и е напълно нормално мнението ви да не съвпада с това на другите.
    Също така искам да подчертая,че има разлика между това да спориш и да се караш с някой.
    *В този дух - обидите са абсолютно забранени.Ако видя подобни работи,моментално трия.
    2.Като пускате тема за някой филм,сложете повече информация - режисьор,актьори,кратко резюме,а ако е възможно и постер.
    *Все пак,ако смятате,че въпросният филм не е достатъчно известен,можете да го пуснете в специалната тема,която ще пусна после.
    3.Периодично ще правя чистка на раздела.Тя ще включва редактиране или триене на мнения.Ако има нужда от такава,разбира се.
    *Препратка към точка две - ако пуснете тема за даден филм и в нея няма други мнения (т.е. само вашето) след месец,ще се трие.
    4.Пишете на кирилица.
    5.Препоръчително е да давате името на филма както на български,така и на английски,защото често преводачите слагат други заглавия.
    6.Ако пускате цитат на английски е препоръчително да сложите и превод.

Мисля,че е това.Ако има нещо ще допълвам. :g030:
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Списък на темите + информация   Съб Окт 25, 2008 9:41 am

Нямам възможност да влизам често,но така и така вие не пишете. :жая:
Та исках да предупредя,че може през седмицата да се позагубя,но през уикендите ще съм тук,за да въвеждам контрол.
Така че бъдете послуни,докато ме няма. :d10:
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Списък на темите + информация   

Списък на темите + информация
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1